Blog
Vaste medewerkers maken zeep tijdens teamdag
De jaarlijkse teamdag biedt de vaste medewerkers de kans om elkaar nog beter of eens op een andere manier te leren kennen.
Bij een teamdag puzzelen 2 collega's in het grootste geheim de dag in elkaar. Ze verrassen dan de rest van de ploeg. Deze keer lag het initiatief bij An en Majin.
Dit jaar maakten we eerst een fietstocht langs de Gentbrugse Meersen. In Destelbergen stopten we er voor een lekkere lunch in Madock.
Vervolgens was het tijd voor dé verrassing van de dag. Dat bleek een workshop zeep maken te zijn. Elisa van Studio HUGO zorgde voor de begeleiding.
Allemaal mochten we onze favoriete geuren, kleuren en vorm kiezen. En dan begon het minutieus afwegen en samenvoegen van de ingrediënten. Mét bescherming voor de ogen en handen; dat was nodig toen we met de natriumhydroxide gingen werken.
Sommigen kozen voor een terrazzo-effect, anderen niet. Sommigen maakten hun zeep in kleuren die pasten bij de kleuren van hun badkamer, anderen niet.
Sowieso was iedereen het erover eens: dit was weer een geslaagde teamdag.