Activiteiten

Gespreks- en inspiratienamiddag 'Ik zie er anders uit sinds mijn kankerbehandeling'

Een kankerbehandeling kan veel lichamelijke veranderingen met zich meebrengen. 

Dit kan liggen aan:

  • een operatie,
  • een chemokuur
  • medicatie … 

Dat kan gedachten meebrengen zoals:

  • ‘Ik vind het moeilijk om mezelf in de spiegel te zien.’
  • ‘Ik voel mezelf onzeker om mezelf aan anderen te tonen.’
  • ‘Mijn lichaam voelt niet meer als het mijne.’
  • Of nog heel andere gedachten.

Tijdens deze namiddag luisteren we naar elkaars ervaringen over lichamelijke veranderingen na een kankerbehandeling. Ook inspireren we mekaar in hoe we ermee kunnen omgaan. 

Tijdens een gespreks- en inspiratienamiddag kom jij, samen met de andere deelnemers, vooral zelf aan het woord. Je krijgt de kans om te vertellen wat bij jou leeft rond het centrale thema.

Als je hiervoor inschrijft, is het dus de bedoeling dat je graag een actieve bijdrage wil leveren en dat je graag betrokkenheid en luisterbereidheid wil tonen in de groep.

De begeleiding van deze namiddag is in handen van Annelies De Waegeneer en Els Van den Driessche.

Annelies is sociaal verpleegkundige, master in de Gezondheidsvoorlichting en -Bevordering, cliëntgericht-experiëntieel counselor en existentieel counselor. Zij werkt als psychologisch counselor in Het Majin Huis.

Els is systeemtherapeut en relaxatietherapeut. Zij werkt als coördinator in Het Majin Huis.

Gespreks En Inspiratienm Brigitte en co

Info

  • Prijs: €7 of €4 op vertoon van attest verhoogde tegemoetkoming

Eerstvolgende sessies

Staat dit icoon naast een activiteit? Dan kan je voor deze activiteit ook inschrijven als je al langer dan 3 jaar uit behandeling bent.

  • Gespreks- en inspiratienamiddag 'Ik zie er anders uit sinds mijn kankerbehandeling'

    do 24 sep. 2026 14:00 - 16:00 In groep