Herstellende & ontspannende yoga

Tijdens deze rustige yoga kom je onder begeleiding van een onze yoga-vrijwilligers op de mat om rust en ontspanning te brengen in lichaam én geest. Drie vrijwilligers bieden in Het Majin Huis yoga aan. Elk van hen legt iets andere accenten.

  • Gaëlle en Vanessa bieden herstellende yoga aan
  • An biedt ontspannende yoga aan

Gaëlle: “In mijn lessen neem ik de tijd om samen met jou te vertragen en te ontspannen. Van daaruit komen we in beweging op een zachte manier met respect voor ieders grenzen. Via bewuste beweging, zachte ademhalingsoefeningen en yogahoudingen nodigen we het lichaam uit om enerzijds te ontspannen en om anderzijds kracht op te bouwen.”

Vanessa: “Bij de yogavormen die ik geef, draait het om verzachten, overgave en het oplossen van weerstand en spanning. Doordat je langzaam in houdingen zakt en langer deze houdingen aanhoudt, kom je mentaal en fysiek tot rust. Daarnaast maak ik ook tijd voor ademhalingsoefeningen.”

An: “In mijn lessen combineren we liggende en zittende houdingen met zachte bewegingen. Dit doen we met aandacht en respect voor ieders grenzen. Door te focussen op de ademhaling brengen we zachtheid in ons lichaam.”

Deze yogasessies zorgen niet voor genezing, maar zijn gericht op het verhogen van de levenskwaliteit tijdens en na een kankertraject.

Er is voldoende materiaal om tijdens de oefeningen het lichaam te ondersteunen (matjes, kussens, dekens, blokjes, …).

Vanessa, Gaëlle en An werken met een open groep. Dat wil zeggen dat je elke les kan aansluiten.

Voorkennis is niet vereist.

In onze kalender vind je een overzicht van de komende yogasessies en kun je inschrijven. Dat kan ook via info@majinhuis.org of 0479 16 15 08.

Een deelname aan een yogasessie kost €7.

Vanessa

Gaëlle

An